• You have no product to wishlist.

  • You have no product to compare.
  •  x 
  • You have no product to cart.
Dane do Wysyłki
Takie same jak adresowe
Dodaj/Edytuj Dane Wysyłki
Item Details   Cena Ilość Podatek Suma  
 

Wybierz metodę wysyłki


Proszę wybrać metodę wysyłki

Nie mogliśmy dopasować metody wysyłki. Prosimy o uzupełnienie danych adresowych.

Cart totals

Rabat Suma
Cena produktu
Suma:
0,00 zł
0,00 zł
Notatki i sugestie
Warunki sprzedaży - Zasady zwrotów

Warunki sprzedaży

Reklamacje towaru

Reklamacja towaru zakupionego w sklepie internetowym Daisy-chemia polega na:

1. złożeniu formularza reklamacji, który powinien zawierać imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji,  nrtelefonu, numer produktu, datę zakupu oraz przyczynę reklamacji na adres daisy.15@o2.pl lub ul. Straconki 130, 43-300 Bielsko-Biała.

2. jeśli reklamacja zostanie uznana za zasadną w terminie 14 dni poinformujemy o tej decyzji i poprosimy o            odesłanie  produktu na nasz adres ul. Straconki 130, 43-300 Bielsko-Biała i nasz koszt transportu.

3. po otrzymaniu reklamowanego towaru zwrócimy pieniądze wraz z kosztami transportu.

4. . Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej mowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.      

 

Zwrot towaru

Wszystkie produkty zakupione w sklepie internetowym daisy-chemia.pl zgodnie z obowiązującym prawem możesz w terminie 14 dni zwrócić i odstąpić od umowy bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w pkt. 8.8 naszego Regulaminu. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy można wysłać na adres: daisy.15@o2.pl lub ul. Straconki 130, 43-300 Bielsko-Biała. Masz 14 dni od wysłania oświadczenia na zwrot zakupionego towaru na adres: ul. Straconki 130, 43-300 Bielsko-Biała. W terminie 14 dni ale nie wcześniej niż do chwili otrzymania produktu z powrotem zwrócimy kwotę zamówienia wraz z kosztami przesyłki.    

Search